.

.

Soupcostly Лебди Бања Полица (Brown)

Soupcostly Лебди Бања Полица (Brown)

DEN 479.76

Количина на стоки
Това е достапна

Симпатична дизајн лебди полиците.Одбие комплекс декорација.Оваа декоративни бања лебди полици употреба на поедноставување на дизајнот и да се поврзете на густа, со тенки.Дебела рамка го подобрува солидна,и тенки железнички се обезбеди заштита.Чување полиците на кујната.Зачин чување полиците ѕид може да ви помогне да ги организирате вашите tins,зачин.Чувајте ги вашите среди кујната.Во текот на тоалет полиците.Голем простор saver.Toiletry,крпа и бања топката се збрка?само обеси.Боја : Кафена.Големина:16.5*5.9*3.1 инчи(42*15*8cm).Производство : Soupcostly.

Основните својства

Додатоци на производот