.

.

Indero Жените Руно Наредени Лесна Leggings Висока Половината Ултра Мека Топло Leggings Солидна Зимската Термална Панталони (S/M, L/XL)

Indero Жените Руно Наредени Лесна Leggings Висока Половината Ултра Мека Топло Leggings Солидна Зимската Термална Панталони (S/M,

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

Удобен еластичен појас бенд.За долготрајна боја резултати, ние препорачуваме машина за миење со ладна вода.СПОРТСКО И ФЛЕКСИБИЛНИ ОТВОРЕНО НОСАТ : Промена на вашиот изглед лесно со нашите тренд на модерен leggings.ИЗГЛЕДААТ И СЕ ЧУВСТВУВААТ НЕВЕРОЈАТНА СО НАШИТЕ ПОМЛАДИ/ЖЕНИТЕ INDERO ВИСОКА ПОЛОВИНАТА РУНО LEGGINGS.Ќе изгледаат и се чувствуваат Неверојатни додека го носи нашиот ПОМЛАД/ЖЕНИТЕ INDERO leggings.Совршено се вклопуваат за активни ентузијасти и за вашиот секојдневен athleisure страсти.ПАДНЕ ВО ЉУБОВ ИЛИ ПАРИТЕ НАЗАД во РОК од 30 ДЕНА ГАРАНТИРА : Љубов за себе и да се чувствувате неверојатно!Ако не сакаат legging, или материјалот не се одржи за било која причина, едноставно контактирајте со нас за враќање на средствата.Додадете ја оваа ставка за да количката со кликнување на "Додај-да-Количка" копчето и да се купи тоа сега.Боја : Црна | Големина : Мали-Средни Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.ДИШЕ МАТЕРИЈАЛ & се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИ : INDERO ЈУНИОР/ЖЕНИТЕ leggings се направени од 92% Полиестер и 8% Spandex.На leggings нудат совршено се вклопуваат за компресија на вашата кожа без разлика дали тоа се работи надвор или lounging дома додека останатите во стил.За најдобри резултати, Остави надвор линија за сува.Комбинирање на удобност и стил погоден за секое расположение и прилика.Телото Hugging Висока Половината Стомак Контрола криви каде што сакате.Можете исто така да ги носи за вашиот тренингот јога сесии, Пилатес, или ако оди на датум можете да го спарите со вашиот омилен блуза или удобен tee-shirt за релаксирана повик за појдовни забава изглед.

Основните својства

Додатоци на производот