.

.

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 1PC WF30X/9 Окуларни Оптичка Леќа Широко Поле Видите Висока Око-Точка Окуларот Микроскоп за Стерео Микроскоп/Биолошки Додато?

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 1PC WF30X/9 Окуларни Оптичка Леќа Широко Поле Видите Висока Око-Точка Окуларот Микроскоп

DEN 1688.16

Количина на стоки
Това е достапна

Зголемување : 30 X.Широко Поле на Гледање : 9 mm.Количина : 1 парче.Монтажа Дијаметар : 23.2 мм, 30 мм.Одговараат за Микроскоп : биолошки микроскоп (23.2 mm), стерео микроскоп (30 mm).Функција : висок око-точка оптичка леќа, со или без reticle скала.Одговара најчестите големина стерео микроскопа или биолошки микроскоп.Користи високо-квалитетни материјали, трајни, стабилни перформанси, и може да се користи за долго време.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.Белешки : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Основните својства

Додатоци на производот