.

.

Век Прошетка На 4-Тркала Лесни Шетач, Метро

Век Прошетка На 4-Тркала Лесни Шетач, Метро

DEN 3119.76

Количина на стоки
Това е достапна

НАПРАВЕН ВО СЕНКА : Големи, прилагодлив крошна со peekaboo прозорец.ЧУВАЈТЕ ГО на СВЕТЛО : Нашите ултра-лесни шетач тежи под 15 lb.Со елегантен дизајн, оваа ултра-лесни шетач карактеристики компактен, само-стои пати (о, ќе ви благодариме ни понов), и е компатибилен со сите Век® Носат На™ Младата Автомобил Седишта, па можете да се создаде супер-лесни патување систем.ТОА Е НАТПРЕВАР : Компатибилен со сите Носат На 35 Лесни Младата Автомобил Места за да се создаде ултра-лесни патување систем.Печати на враќање превозот етикета.

Основните својства

Додатоци на производот