.

.

Nivea Sun Moisturising Лосион SPF 30 125ml

Nivea Sun Moisturising Лосион SPF 30 125ml

DEN 922.80

Количина на стоки
Това е достапна

На NIVEA Sun Лосион обезбедува инстант заштита, вие не треба да се чека за 20 минути.NIVEA sun лосион е отпорен на вода.NIVEA Sun Лосион има светлина и не леплива формула која е qucikly се апсорбира.Тоа обезбедува заштита agaist двете UVA и UVB зраци.NIVEA Sun лосион има PA++ и Напредни Колаген Заштита.Тоа ја заштитува кожата колаген да помогне да се спречи брчки предизвикани од честото изложување на сонце.NIVEA Sun е Светски Број 1 Сонцето Грижа.Тоа предвидува непосредна заштита од штетните UVA и UVB зраци.Нејзините АП++ и Напредни Колаген Заштита на формула, ја штити кожата колаген да помогне да се спречи брчки предизвикани од честото изложување на сонце.Со нејзината светлина, не-леплива и отпорен на вода формула, NIVEA Sun е најефикасен начин за заштита на вашата кожа од Сонцето.

Основните својства

Додатоци на производот