.

.

Среќен-топ Мини Рачни Фан, Лични Преносни Ѓердан Биро Фан 3 Брзини USB Полнење на Батеријата Управувана Ладење Електрични Табела Фан со Lanyard за Домашна Канцеларија Со

Среќен-топ Мини Рачни Фан, Лични Преносни Ѓердан Биро Фан 3 Брзини USB Полнење на Батеријата Управувана Ладење Електрични Табела

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

♥【Лесни 3. Фан ножеви ќе биде на висока брзина на ротација додека работат.Не ставајте ништо во љубител, во спротивно,тоа може да биде сериозно оштетени Пакетот вклучува : 1 x Преносни Мини Рачни Фан (со Стојат база) 1 x Полнење Кабел 1 x Рака Јаже 1 x Прирачник за Корисникот.

Основните својства

Додатоци на производот