.

.

Преносни Personal FM Радио Слушалки на Уво Muffs со Најдобар Прием, Безжични Слушалки со Радио Изграден во за Одење, Џогирање, Секојдневно се Работи Напојува од страна на 2 ?

Преносни Personal FM Радио Слушалки на Уво Muffs со Најдобар Прием, Безжични Слушалки со Радио Изграден во за Одење, Џогирање, Секојдневно

DEN 479.76

Количина на стоки
Това е достапна

Слушалки се светлина и лесно за вас да се земе било каде.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПРИЕМ на FM РАДИО : Поддржува FM (Не СУМ) транзистори радио со автоматско пребарување и чување на функција која може да се направи до 11 претходно зачувани станици за да можете да ја циклус преку вашите омилени.Кристално јасна прием ви овозможува да уживате во музика, утрото ток-шоуа, спортски игри, итн.БАТЕРИЈАТА УПРАВУВАНИ : слушалката користи 2 АА батерии кои не се содржани и долго-траен батеријата да се задржи ви се случува на оние кои долго дена. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : слушалки со радио вграден во.Слушалки се наменети да се носи на подолги периоди на време.Едноставен дизајн ви дава прилагодливи главата рака да се вклопуваат совршено за вашата глава.Користите слушалката, како начин да се фокусираме на она што го правиш.дома или да одите на кампување отворено.КОМПАКТЕН И ЛЕСЕН : Земете ги во движење!Овие слушалки беа дизајнирани со цел да биде лесно пренослив и функционална.Smart дизајн ви овозможува да се блокира на надворешни звуци како ТВ, музика, кучиња или луѓето кои зборуваат во јавноста.ОДЛИЧЕН ЗВУК ЕФЕКТИ : удобно и паметен дизајн, уживаат одличен звук каде и да одите.Слушалката доаѓа со ПОМОШЕН способности, совршен за користење на вашиот компјутер или MP3.Со customizability слушалки доаѓаат со голема тешки бас ефект да уживаат во музиката на начинот на кој сакате да.

Основните својства

Додатоци на производот