.

.

На Hillman Група На Hillman Група 1192 Алуминиумска Тепсија Главата Дупчиња Лим Завртка 6 x 3/8 во. 48-Пакет

На Hillman Група На Hillman Група 1192 Алуминиумска Тепсија Главата Дупчиња Лим Завртка 6 x 3/8 во. 48-Пакет

DEN 360.48

Количина на стоки
Това е достапна

Лим завртки се дизајнирани за обединување на тенки парчиња на метал на дрво, fiberglass.Да се придржуваат Метал првенствено преку пред - drilled или сопствени генерирани дупка во светлина мерач метал.Алуминиумска конструкција.Одлично за општи поправка околу куќата.Опис на производот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.Од Производителот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.

Основните својства

Додатоци на производот