.

.

Hillman Лист Метални Навртки Број 8 X 3/4 Хексадецимален Глава/Дупчиња Хексадецимален Главата Кутија 100

Hillman Лист Метални Навртки Број 8 X 3/4 Хексадецимален Глава/Дупчиња Хексадецимален Главата Кутија 100

DEN 292.08

Количина на стоки
Това е достапна

Зачувај кога ќе го купите 2-Pack!.Лим завртки се дизајнирани за обединување на тенки парчиња на метал на дрво, fiberglass или метал.Одлично за општи поправка околу куќата.Цинк Позлатен.Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.

Основните својства

Додатоци на производот