.

.

SwaddleDesigns Памук Муслин Опремени Креветчето На Состојба/Деца Лист, Сина Шума

SwaddleDesigns Памук Муслин Опремени Креветчето На Состојба/Деца Лист, Сина Шума

DEN 335.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Памук Муслин.Увезени.Направени со користење на премиум памук муслин, пред-изми за мекост.Големина на безбедно одговара стандард САД креветчето душеци на 28 x 52 x 6 инчи.Висок квалитет на еластична околу целиот долен раб, за сит се вклопуваат.Дише муслин помага да се минимизира прегревање.Координатите со голем број на нашиот квалитет бебе essentials.Мека, дише, лесни памук муслин опремени лист ќе се поттикне слатка zz Zs.Целосно elasticized, со цел безбедно да се вклопи стандард НАС креветчето душеци на 28 x 52 x 6 инчи.Вашето бебе ќе уживате во удобноста на 100% премија памук муслин, така што и двете се одморат лесно.Swaddle Designs памук муслин е пре-изми да се зголеми мекост и ние ги користиме премиум памук предиво да се зголеми издржливост и да се минимизира pilling.Координатите со голем број на нашиот квалитет бебе essentials.Машина за миење нежни.

Основните својства

Додатоци на производот