.

.

Јагниња & Ivy Дизни Бебе Мини Маус Небесните Опремени Креветчето Лист, Розова

Јагниња & Ivy Дизни Бебе Мини Маус Небесните Опремени Креветчето Лист, Розова

DEN 479.76

Количина на стоки
Това е достапна

Памук/ Полиестер.Увезени.Оваа опремени креветчето лист е на прилично розова земјата со бела наведени снимање ѕвезди, месечина, и се поклонува.Целосно elasticized обезбедување на сит се вклопуваат.Мерки 28" x 52".Одговара на повеќето стандардни големина јасли.Машина Перат.Оваа опремени креветчето лист е на прилично розова земјата со бела наведени снимање ѕвезди, месечина, и се поклонува.Листот е целосно elasticized обезбедување на сит се вклопуваат.Мерки 28" x 52" и одговара на повеќето стандардни големина јасли.

Основните својства

Додатоци на производот