.

.

KastLite Јасно Акрилик Диск | Plexiglass Круг со Сопствени Дебелина и Дијаметар | Избор: 1/16 со Дебелина 8 Дијаметар

KastLite Јасно Акрилик Диск | Plexiglass Круг со Сопствени Дебелина и Дијаметар | Избор: 1/16 со Дебелина 8 Дијаметар

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

СОВРШЕН КРУГ : Овој ласерски-намалување на јасни акрилик круг мерки уште 1/16" Дебела со 8" Дијаметар мазна завршница.Ве молиме имајте во предвид ре-акции таксата ќе се применува да се враќа на купувачот грешка.СУПЕРИОРЕН СОСТАВ : Лесни и 8 пати посилно од стакло со повисоко ниво на отпорност, а исто така лесно да се обликуваат или измислуваат.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ : На Kast Lite Акрилик Plexiglass Диск може да се користи за менито што се прикажува, стои, сигнализацијата, производ centerpieces и еден тон други апликации.КРИСТАЛНО ЈАСНА : Kast Lite акрилик е долготраен со повисоко ниво на светлина пренос од конвенционалните стакло.Доаѓа со двострано заштитна облога за да се спречи гребнатини или чипови во транзит кон вас.ВО ДОБРИ РАЦЕ - Kast Lite е водечки бренд во сите работи на доградба на акрилни, произведени во сад и служи клиенти низ сите 50 држави.Signage.Менито што се Прикажува.Торта Основи.Свадби & Страни.Табела Врвот Заштита.Производ Centerpieces.Фотографија На Производот Стои.Брод Windows.Лесен и силна.Повисока отпорност од стакло.Дури и дебелина текот со неспокојот заврши.Лесно да се справи и измислуваат.Ниска влага апсорпција.Лесно да се чисти.Поголема светлина пренос во споредба со конвенционалните стакло.Долготрајни.

Основните својства

Додатоци на производот