.

.

Nivea Soft Тело Creme - 6.8 оз

Nivea Soft Тело Creme - 6.8 оз

DEN 272.88

Количина на стоки
Това е достапна

Пакетот димензија на производот е 3.5"L x 3.5"W x 2.5"H. пакетот тежината на производот е 6.8 унци.Земја на потекло сад.Nivea Soft Тело Creme е нежна формулација да се лекува и да омекне вашата кожа.Овој крем е збогатена со маслото од Јојоба да се задржи вашата кожа и moisturized.Со помош на овој крем, може да се третираат груба лепенки на вашата кожа.Овој крем е Витамин E содржина може да се задржи вашата кожа е природниот структура непроменети.Задржи вашата кожа разгалено со оваа богата крем.•Лесно се апсорбира во кожата•Нежна, но ефикасна формулација•Лесен за употреба packaging Nivea Мека Тело Creme е лесен и не остава никакви остатоци на вашата кожа.Можете да ја направат вашата кожа invigorated со помош на овој крем.Можете исто така да го користите овој крем за преку ноќ намена.Само За Вас : Сите кожата types A одблизу : Nivea Soft Тело Creme е направен од нежни состојки за да го негуваат вашата кожа, без да предизвика било каква штета.Вие Нема да Најдете : Irritants Get Почеток : Земете мала количина од овој крем и нежно тријте во вашата кожа за итна помош.

Основните својства

Додатоци на производот