.

.

KOSHSH LED Осветлен Слајд Од Џеб лупа 30X 60X 90X Мулти-Моќ Мали Преносни Loupe Зголемувачот со УВ Црна Светлина Најдобро за Накит, Дијаманти, Камења, Монети, поштенски Марки

KOSHSH LED Осветлен Слајд Од Џеб лупа 30X 60X 90X Мулти-Моќ Мали Преносни Loupe Зголемувачот со УВ Црна Светлина Најдобро за Накит,

DEN 682.80

Количина на стоки
Това е достапна

НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ИЗБОР НА ПОДАРОЦИ : Едноставен и елегантен дизајн го прави најдобриот избор за вашите пријатели или роднини празник подароци.HIGHT ЈАСНОСТ : Зголемувачот со напорна и анти-гребење функција, оваа леќа го прави врвен слика без нарушувања.Зголемувачот може да биде подарок, повеќе погодна за стари лица кои читаат книги и вести.Убаво Клиент Service High уверување, ние секогаш сме подготвени да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите - Напојува од батерии ( вклучени)Пакување Листа : - 1 x Зголемувачот - 1 x Прирачник за Корисникот.

Основните својства

Додатоци на производот