.

.

брзо Мачка. Cat6 Етернет Кабел 1000ft - 23 AWG, ЦМР, Изолирани Солидна Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со Бучава Намалување на Крстот Separator - 550MHZ / 10 Gigabit Брзина UTP LAN Кабел 1000 ft

брзо Мачка. Cat6 Етернет Кабел 1000ft - 23 AWG, ЦМР, Изолирани Солидна Голи Бакарна Жица Интернет Кабел со Бучава Намалување на Крстот

DEN 4284.00

Количина на стоки
Това е достапна

За тешки сообраќајни мрежи, како и солидна игри етернет кабел - тоа само го прави совршена смисла.Во брзо Мачка.Безбедно, трајни полиетиленска изолација. 100% СЕРТИФИЦИРАН СОЛИДНА ГОЛИ БАКАР ДИРИГЕНТ : Тоа е време да се заборави Бакар Облечени Алуминиум кабли (ЦЦА) – Со повисоко ниво на спроводливост и затегнувачка цврстина, брзо Мачка.ПОДГОТВЕНИ ЗА ВИСТИНСКИОТ КАБЕЛ НАДГРАДБА?Тоа може да се чини како сите 1000ft Мачка 6 етернет кабел се создадени еднакви, но повеќето инженери се согласувате мали, заштеда на време детали го направи сите разликата – како тркалање кабел надвор од кутијата непречено без snags, пластични core за издржливост и, се разбира исполнување на своето ветување да се биде со високи перформанси етернет кабел. 4 извртени парови на премиум LAN кабелот со различни терени и noiseless кабел лежеше-up.Кабли се АДС и ETL Уверение, TAA, и Ro HS Согласност, и ЦМР пламен отпорни (IEC 60332-3 Cert).Од висок калибар проводници на интерференција-намалување карактеристики и подобрена кабел за издавање систем, надградба на вашиот мрежен никогаш не се почувствувал толку добар.Супериорен 23 AWG солидна голи бакарна жица conductor Thick бакар слој за подобрена брзина и reliability4 извртени парови на премиум LAN кабелот со различни терени и noiseless кабел лежеше-up Safe, трајни полиетилен insulation Built-во ПВЦ Крстот Сепаратор за драстично намалени crosstalk Anti-финтата spooling систем за метежот-слободен wiring Directly извори производи од корејски Етернет Кабел Производителот.Нашите Fast Reel кутија овозможува на ова долго етернет кабел тече слободно - заштеда на време!.

Основните својства

Додатоци на производот