.

.

Ултра Јасност Кабли МАЧКА 6 Ethernet Кабел (1.5 Метри) LAN, UTP (0.5 m) CAT6, RJ45, Мрежа, Далноводи, Интернет Кабел - 10 Парчиња (1.5 ft)

Ултра Јасност Кабли МАЧКА 6 Ethernet Кабел (1.5 Метри) LAN, UTP (0.5 m) CAT6, RJ45, Мрежа, Далноводи, Интернет Кабел - 10 Парчиња

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТ - Секоја Мачка 6 интернет-кабелот од 1,5 ft поминува низ ригорозни тестирање за да се обезбеди безбедна кабелска интернет врска со исклучителна брзина и сигурност.ПЕРФОРМАНСИ - со Високи перформанси Cat6 ethernet patch кабли се дизајнирани со исклучително добро исти компоненти за исклучителен униформа отпорност и многу ниска се вратите на тежината, обезбедување на долниот crosstalk, и повисока јачина на бучава сооднос.Тие поддршка на фреквенции до 500 MHz и се погодни за висока брзина 10 GBASE-Т интернет конекција за LAN мрежа апликации како што се Компјутери, сервери, принтери, рутери, switch кутии, и повеќе, додека останатите целосно наназад компатибилен со вашата постоечка мрежа.СЕРТИФИКАЦИЈА - Cat6 Етернет кабел со CM одделение ПВЦ јакна во согласност со минлив исхемичен напад/ОВЖС 568-В. 2, е ETL потврдена и Ro HS согласност.Configuration (КОНФИГУРАЦИЈА) - На 1.5 метри мачка 6 ethernet patch кабел карактеристики 8 цврст меч проводници AWG 24.Секоја од 4 unshielded извртени парови (UTP) се одделени со ЈП крстот изолација на изолатите парови и да се спречи crosstalk и покриен со 5.8 мм ПВЦ јакна со RJ45 конектори и позлатени контакти.Леани вирус олеснување чизми помогне да се избегнат snags дека ќе го оштети вашиот кабли.Тие се моделирани за флексибилност и се спротивстави на обичните носат и солза.ПОДДРШКА – Ултра Јасност Кабли се наменети да трае.Ако некој објект е неисправен или прекини во рок од една година, ние ќе издаде замена.За прашања или проблеми ве молиме контактирајте го нашиот пријателски, САД-базиран клиент тим за поддршка.

Основните својства

Додатоци на производот