.

.

Под Оклоп Мажите Обука на Пропустливи 2.0 Кратки Ракави, T-Shirt

Под Оклоп Мажите Обука на Пропустливи 2.0 Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 397.68

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ТЕЛО : 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Ултра-дише поврзана ткаенина е супер лесен & удобно.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Падна, во облик на полите за зголемена покриеност.Ултра-дише поврзана ткаенина е супер лесен & удобно.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Падна, во облик на полите за зголемена покриеност.

Основните својства

Додатоци на производот