.

.

Hanes Жените Нано V Деколте, T-Shirt Црна Големи

Hanes Жените Нано V Деколте, T-Shirt Црна Големи

DEN 215.04

Количина на стоки
Това е достапна

30 100% ringspun памук.Пепел е 99% памук, 1% полиестер.Светлина Челик е 90% памук, 10% полиестер.contoured и sideseamed.класичен женски одговара.Hanes Дами Нано-Т Памук V Деколте, T-Shirt 4.5-унца, 100% прстен откачи памук 99/1 памук/поли (Пепел) 90/10 памук/поли (Светлина Челик) Tag-слободен етикета Стилски mitered V Деколте, Contoured и од страна на seamed за класична женска одговара Двојно-игла ракави и полите.

Основните својства

Додатоци на производот