.

.

Saucony Жените Omni Hydrator Кратко Sleeve Работи T-Shirt

Saucony Жените Omni Hydrator Кратко Sleeve Работи T-Shirt

DEN 1229.04

Количина на стоки
Това е достапна

Лесни Hydrator Ткаенина за влага управување.Одлична 50+ UPF УВ заштита.Chafe отпорни, рамни цвест изградба.Префрли страна-отклонување да се подобри удобноста.Saucony Рефлексивни лого.Голем стил линии и детали во овој краток ракав врвот.

Основните својства

Додатоци на производот