.

.

Под Оклоп Жените ColdGear Authentics Компресија се Потсмеваат

Под Оклоп Жените ColdGear Authentics Компресија се Потсмеваат

DEN 901.92

Количина на стоки
Това е достапна

100% Полиестер.Увезени.Ажурирани brushback поврзана ткаенина зголемува удобноста, breathability & одржува топлината.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Мазна flatlock шевовите помогне да се избегнат chafing.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.КАКО ДА се ИЗМЕРИ БИСТА : Место лента мерка под твоите раце во потполност дел на градите, заврши околу вашето тело, додека прстите се сретнат и одбележување на мерење.ПОЛОВИНАТА : Мерка околу вашата природна половината.Бидете внимателни да не да стискаш премногу тесна за да се овозможи даде.Ажурирани brushback поврзана ткаенина зголемува удобноста, breathability & одржува топлината.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед .Мазна flatlock шевовите помогне да се избегнат chafing.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.

Основните својства

Додатоци на производот