.

.

Puma Men ' s Бунтовнички Храбар Tee

Puma Men ' s Бунтовнички Храбар Tee

DEN 430.80

Количина на стоки
Това е достапна

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Бунтовничките храбар tee.Графички гумени печати; rib екипажот вратот; падна рамо за подобрена флексибилност и слобода на движење; редовно се вклопуваат; направен со памук подобро од памук иницијатива; ПУМА најдобар памук - врвен квалитет на памук за максимална удобност и долговечност;.

Основните својства

Додатоци на производот