.

.

Адвокатско Мода Т Кошула Фитнес Тренингот Спорт Мускулите Кошула Долг Ракав V Деколте, Tee Кошула Врвот

Адвокатско Мода Т Кошула Фитнес Тренингот Спорт Мускулите Кошула Долг Ракав V Деколте, Tee Кошула Врвот

DEN 381.12

Количина на стоки
Това е достапна

Повод погоден за : на mens мода тенок одговара т кошули е Совршен за било секојдневен носат,тоа е во ред да се носат на училиште датира,свадба,работа,забава,одат надвор,на улица,канцеларија,излети, отворено,тренингот,дома носат,одмор, патување, планинарење, фитнес, џогирање, работи.Погоден for All сезони.Ве молиме одберете ја големината врз основа на овие податоци.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Едноставен и класичен.Сите натпревар стил.Голема пот апсорпција.Материјал на долг ракав tee кошула:Slub памук, атлетски Т кошула има карактеристики на мекост, висока пропустливост на воздух, се водат на корозија, висока влага апсорпција.Ако ви се допаѓа отворени големина, препорачливо е да се купи поголем големина.Карактеристики на атлетски кошула:V деколте тренингот долги ракави кошули,Патент крои,Добар пот апсорпција,Лесно да се исуши,Одлична флексибилност ,лесни,меки &удобен,солидна боја.Сува брзо.Големина : ве Молиме внимателно да се провери големината на табелата на последната слика пред ставање на ред.Оваа мода т кошула погоден за трчање,џогирање,моќ пешачење,велосипедизам, планинарење, фитнес тренинг или јога вежби и сл.Стил:Mens Т Кошула Фитнес Тренингот Спорт Мускулите Кошула Долг Ракав V деколте, Tee Кошула Врвот.Патент затворање.

Основните својства

Додатоци на производот