.

.

adidas на Жените Тенис Y-Тенк

adidas на Жените Тенис Y-Тенк

DEN 831.36

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 82% Полиестер, 18% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Тенок одговара.Лажичка вратот.Влага-апсорбирање на AEROREADY.Нема граници.Нема компромиси.adidas ги создал овој тенис резервоарот врвот, па ќе може да игра совршен игра.На грб, Y-во облик на лента е во позиција да даде целосна слобода на движење.Супер-мека ткаенина ќе ви ги сува и сигурни право да игра, сет и натпревар.

Основните својства

Додатоци на производот