.

.

Колумбија Млади Момчиња Терминал Се Справи Со Долг Ракав Tee

Колумбија Млади Момчиња Терминал Се Справи Со Долг Ракав Tee

DEN 479.52

Количина на стоки
Това е достапна

100% Полиестер.Увезени.Собори сува.Колумбија Деца & Бебе Терминал Се Справи Со Долг Ракав Tee, Црно, Мало.Колумбија.Црна.Терминал Се Справи Со Долг Ракав Tee.На риболовецот е технички tee, кој брзо сушење, ултра-wicking измислица со UPF 50 за да бидете кул и удобно надвор од водата.

Основните својства

Додатоци на производот