.

.

C9 Шампион Момчиња' Tech Кратко Sleeve Tshirt

C9 Шампион Момчиња' Tech Кратко Sleeve Tshirt

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Лабава одговара : Опуштено одговара за удобност и мобилност.Дуо Сува - фитили влага, суши брзо.Издржливи ткаенини се залага да се повтори перења.Дише ткаенина помага да се задржи кул.УВ Заштита на 50+.Момчињата' Tech Т-Маица од C9 Шампион е удобно доволно за секојдневно носење и технички доволно за вашите омилени спортови и активности.Оваа екипажот вратот tee карактеристики релаксирана одговара, дише wicking ткаенина и удобност рамен шевовите да ви помогне да бидете кул и удобно. 50+ UV заштитата ви помага да го блокира штетните зраци и издржливи ткаенини се залага да се повтори за перење.

Основните својства

Додатоци на производот