.

.

100pcs Маскара Прачки за Еднократна употреба Lash Четки за Eyelash Советодавни Материјали Шминка Апликатори Алатка, Сино/Црна

100pcs Маскара Прачки за Еднократна употреба Lash Четки за Eyelash Советодавни Материјали Шминка Апликатори Алатка, Сино/Црна

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

[КАНАЛИЗАЦИЈА] – Никогаш не се грижите за вкрстена контаминација помеѓу клиентите.Совршен за eyelash стилисти и шминка уметници за да се спречи ширењето на инфекции на окото и бактерии. [ПОСЕБНА ТРЕПКИТЕ] – се Користи за еднократна употреба маскара четка да се одделат клиентот удари со камшик во подготовка на eyelash екстензии.Безбедно и нежно се отстрани вишокот прашина или честички со овие расположливиот Маскара Прачки. [BENDABLE] – флексибилни главата на маскара четка е приближно 1 инч или 2.5 cm во должина.Флексибилноста овозможува да се движи во оние тешко да се постигне агли. [ПРЕНОСНИ] – Маскара прачки мерка речиси 4 инчи или 10 cm совет до крај.Тие се совршена големина за да се вклопи во чанта на движење. [ПОГОДНОСТ] – Лесно да се користи за пакување.Едноставно печат и unseal.Совршена големина го прави лесно да се носат или да ги зачувате вашите расположливиот маскара четки.Боја : Розова Боја,Црна,Бела,Роза,Светло Виолетова,Fuchsia.Материјал : меки влакна, тврда пластика.Глава Должина : 0.98 во.Вкупна должина : 3.8 во.Пакетот вклучува : 300 пакет/100 пакет.Боја : Розова боја,Црна,Бела,Роза,Светло Виолетова,Fuchsia Material : меки влакна, тешко plastic Head Должина : 0.98 in Overall должина : 3.8 in Package вклучуваат : 300 пакет/100 пакет.Добро за било cosmetologists, шминка уметници или убавина експерти.Добро за чешлање веѓите, со примена на маскара и чешла од маскара грутки за убава одделени трепките.

Основните својства

Додатоци на производот