.

.

100 Пакет Маскара Прачки Најголемиот Дел Расположливиот Eyelash Четки Lash Екстензии Шминка Четка Апликатори Алатка За Рефус, Злато/Розова

100 Пакет Маскара Прачки Најголемиот Дел Расположливиот Eyelash Четки Lash Екстензии Шминка Четка Апликатори Алатка За Рефус, Злато/Розова

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

овие расположливиот eyelash четки се хигиенски, без повторена, без инфекција.употреба на прилагодливи коси совет да ги собереш индивидуални трепките за екстра дефиниција, направи да изгледа посовршен и шармантна.маскара прачки се користи за eyelash проширување, исто така добри за одделување и подигање на мали eyelash во внатрешниот агол на окото.четка глава е направен од најлон и дршката е направена од пластика, мала големина и лесен.спакувани со opp вреќа (50pcs/кеса), погодно за вас да се стави во торба кога ќе патуваат.Боја : Розова Боја,Црна,Бела,Сина,Роза,Светло Виолетова,Fuchsia.Материјал : меки влакна, тврда пластика.Глава Должина : 0.98 во.Вкупна должина : 3.8 во.Пакетот вклучува : 300 пакет/100 пакет.Боја : Розова боја,Црна,Бела,Сина,Роза,Светло Виолетова,Fuchsia Material : меки влакна, тешко plastic Head Должина : 0.98 in Overall должина : 3.8 in Package вклучуваат : 300 пакет/100 пакет.Добро за било cosmetologists, шминка уметници или убавина експерти.Добро за чешлање веѓите, со примена на маскара и чешла од маскара грутки за убава одделени трепките.

Основните својства

Додатоци на производот