.

.

Слатка Намигнување Lash Кит | Full Око Магнетни Лажни Eyelas.h | 3 Магнети | Custom Апликатори | Вода-доказ Маскара | Голи Вашиот Харт (Дијана Медиум)

Слатка Намигнување Lash Кит | Full Око Магнетни Лажни Eyelas.h | 3 Магнети | Custom Апликатори | Вода-доказ Маскара | Голи Вашиот

DEN 595.44

Количина на стоки
Това е достапна

СЕГА ДОАЃА ВО 3 ГОЛЕМИНИ!!!Вашето решение на секојдневниот изглед без цена-ознака на lash екстензии.Како и Принцезата Дијана себе, овие прекрасни трепките се изјасни уште се рафинирани; и тие нудат волумен, додека одржување на природниот изглед.Сет вклучува пар на целосна должина врвот трепките со магнети кои одговараат на 3 мали, магнетни дното трепките. - Сопствени дизајниран за беспрекорен, природен крај. - Совршени за секој ден. - Лесна апликација. - Го издржат 12-часовен носат тест – вклучувајќи inclement времето, бакнежи од децата, и шопинг.Се ПРИЛАГОДИТЕ ГОЛЕМИ Стандард целосна lash знаете и љубов. 30мм МЕДИУМ 26mm Малку помал од Големи МАЛИ НОВА Помала верзија на многу сакан Принцезата Дијана.Совршени за помали очи или за рачна изглед.Може да се нарача во Стандардот или Делукс пакување Иста големина како Малата Ева, само различни lash шема 22mm СТАНДАРД пакување е еден врвот и на дното магнетни lash поставува со убави розова кутија со пластична лента вметнете и налепница ленти одржување на трепките на послужавник.ДЕЛУКС Вклучува се што е во Стандардна ПЛУС : -Замена сет на дното трепките (6) -Магнети, наместо на налепница ленти за подобро складирање во лента -Црвени/Бели точки на соодветните магнети за да им помогне со појавување на врвот и на дното трепките.

Основните својства

Додатоци на производот