.

.

Интензивна Нега со Valmont Регенерира Маска Третман - 5 Користи

Интензивна Нега со Valmont Регенерира Маска Третман - 5 Користи

DEN 3682.80

Количина на стоки
Това е достапна

Обезбедување на кожата со интензивна и подмладителен трансформација на Valmont Регенерира Маска Третман е идеален за поправање на изгледот на доделување на функции и други знаци на стареење.На revitalising колаген маска, тоа веднаш plumps до кожата ткиво, пополнување на фини линии и брчки за неспокојот тен.Вклучува сè што ви треба за 5 маска третмани.За да го користите : се Применува на лицето и се остава 30 минути пред да ја отстраните.Сет вклучува : - Колаген Лист со Предвесник Комплекс 5 x 35g - Колаген Пост Третман 5 x 1.8 ml - Швајцарски Глацијални Изворска Вода 60ml.

Основните својства

Додатоци на производот