.

.

Unika Топлина Рефлексивни Лента за Worktop Плоча Cut-Outs, 3m

Unika Топлина Рефлексивни Лента за Worktop Плоча Cut-Outs, 3m

DEN 203.04

Количина на стоки
Това е достапна

Топлина рефлексивни алуминиумска лента ќе ги заштити worktop плоча се намали испис од сончева топлина.Лента се тркалаат 3 метри x 50 мм ширина.Дизајниран за лесна употреба.Објектот пакет количина : 1.0. Unika Топлина Рефлексивни Лента - 50мм x 3m.

Основните својства

Додатоци на производот