.

.

НИ Моторни Работи USOP2666 Тешки Пумпа за Масло

НИ Моторни Работи USOP2666 Тешки Пумпа за Масло

DEN 1512.00

Количина на стоки
Това е достапна

100 проценти тестирани и прегледани.Iso9001-2008 сертифицирана фабрика.Инсталација и додатокот делови обезбедени како што се бара.Произведени оригиналните кастинг спецификации за правилно се вклопуваат, и лесна инсталација.Највисок квалитет на материјали за посилна тело и помалку отпорни на корозија.Ни моторни работи тешки масло пумпа, пумпи се дизајнирани да ги најновите OE спецификации.Сите производи апликации се дизајнирани и тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат оригинална опрема спецификации.Нашите напредни истражувачки има имплементирано со употреба на најновите дизајниран живеалишта, запчаници, шахти, лагери и фоки кои ќе се обезбеди оптимална подмачкување со перформанси и долговечност.Ние ги користиме на највисок квалитет на материјали за да се создаде посилен дизајн на каросерија со помалку отпорни на корозија.

Основните својства

Додатоци на производот