.

.

Dalibai motherboardColorful Плоча Z590 Вулкан W V20 М. 2 SATA NVME 128GB SSD RGB Игри Плоча Погоден за 11600K/11700K/11900K Игри

Dalibai motherboardColorful Плоча Z590 Вулкан W V20 М. 2 SATA NVME 128GB SSD RGB Игри Плоча Погоден за 11600K/11700K/11900K Игри

DEN 2047.20

Количина на стоки
Това е достапна

Прецизната изработка : прецизен дизајн, совршено се во изработка, издржливи и долг животен пат.Компактен и пренослив : се толку мал и лесен во тежина, овој производ не треба многу простор и лесно можат да бидат одземени.Аудио додаток : Награда ушите со студио-ниво на квалитет на звукот за повеќето извонредно игри искуство.Оптимизирано ладење решение : fanless VRM, активни чипсет топлина мијалник, повеќе хибрид фан заглавија и брзината на вентилаторот за управување и Фан Xpert 4 или UEFI П-Фан Контрола на комунални услуги.Изграден за е-спорт, стриминг и игри.Оперативен Систем : Поддршка на Windows 10 64 малку.Боја : Silver Size : 305x244mm CPU интерфејс тип : INTEL LGA1200 SATA : 6 PCI Express x16 : 1 PCI Изразат x 4 : 2 PCI Изразат x 1 : 2 Memory Слот : 4 x DDR4 M.2 SSD Слотови : 3 USB Интерфејс : 6 Power Конектор : 24+16 RJ 45 мрежен интерфејс : 1 HDMI компатибилен интерфејс : 1 Audio порт : 6 x 3,5 мм interface Maximum капацитетот на меморијата : 128 GBUSB 3.2 Генералот 2 интерфејс : 2 x Тип-А + Тип 1 x-CPS/2 : 1 x PS/2 тастатура порт, 1 x PS/2 глувче port Compatible серија : 10-ти и 11-ти генерација i9/i7/i5/i3 processors Memory стандарди : DDR4 2133, DDR4 2400, DDR4 2666, DDR4 3000, DDR4 3200, DDR4 3400, DDR4 3800, DDR4 3600, DDR4 4000 и above Quick почеток, утовар и трансфер на датотеки.Ниска потрошувачка на енергија, тивко, сигурен и издржлив.

Основните својства

Додатоци на производот