.

.

Copapa Мебел Влошки Табела Стол Кат Чувствува Табела Нога Подлога Пропадна Планирам DIY Помине Заштитници Браун (16mm Кол) 50pcs

Copapa Мебел Влошки Табела Стол Кат Чувствува Табела Нога Подлога Пропадна Планирам DIY Помине Заштитници Браун (16mm Кол) 50pcs

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Мебел Заштита Чувствува Подлога за Стол Табела Нога (50 парчиња) Се уште се загрижени за вашата beutiful подот?Дали сте луди со бучавата на движење на мебел?Да ги користите овие мебел заштита на нокти : Тие не се лизга и заштитна, ја штити вашата мебел и подот, дека ќе го продолжи работниот век на мебелот и подот.Тие може да ги намали пречките, а потоа ќе можат да уживаат во мир и тишина.Карактеристики на производот лесно ноктите на инсталација тешки материјали, цврсти и издржливи спречување на нозе на мебел од гребење и оштетување на сите подот и тепихот видови.чувствував материјал е мек и парична казна, намалување на бучава многу широко се користи, погоден за маси, столици, кабинети и други дрвени нозе, и за реткост тешки предмети.како и на грбот на мебел за да се спречи оштетување на base и wallpaper (позадина). 50pcs во пакет, дојде до вашиот сите видови на потреби 100% нови и добар квалитет Пакет се Вклучени : 50pcs Ноктите на Чувствува Подлога Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. 2.Ќе е подобро да се пре-вежба пилот дупка за тврдо да се спречи ноктите од свиткување и пластични предмети од кршење 3. Стави производи подалеку од деца.

Основните својства

Додатоци на производот