.

.

URBN Метал Ѕид 'Тенис' Спортски Медал Закачалка Lanyard Лента на Екранот Носителот Управување со 20 Лесно Виси Куки и Лесно се Инсталира, Одличен Подарок - Црна

URBN Метал Ѕид 'Тенис' Спортски Медал Закачалка Lanyard Лента на Екранот Носителот Управување со 20 Лесно Виси Куки и Лесно се Инсталира,

DEN 780.00

Количина на стоки
Това е достапна

100 % КВАЛИТЕТ - Тешки и Висок Квалитет на Метал Медал Држач за Пропелер во црна мат финиш, со 20 лесно да се откажам куки.Исто така, одличен организатор и на екранот за секој со љубов за накит како ѓердани и алки.Вклучува виси хардвер и инструкции за инсталација.Answer : ___________________________ Note : Медали не се опфатени со медал држачот.8" x 1", совршена големина за да се откажам медали.Едноставни инструкции за инсталација и монтажа хардвер вклучени.МУЛТИ-ЦЕЛ да се КОРИСТИ - 20 универзална куки овозможи лесно виси на lanyard стил медали, или може да се користи и како држач за накит, копчиња, leashes, капи, очила за сонце и сл.Со својот уникатен дизајн, можете да го користите овој ѕид рек закачалка за да создадете уметнички централен во вашите простории во дом или канцеларија.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Димензии се околу 16" x 5.Куките на медал ги овозможи лесно виси и екранот за вас или вашето дете медали.СОВРШЕН ПОДАРОК - Голема држачот за да се прикаже лентата медали за Подарок за Тенис љубовник, за децата, како и возрасните.Забелешка медали или панделки прикажува во сликите не дојде со закачалка.Едноставен и модерен дизајн.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА - Нема Собрание потребно.Користете го за себе или за подарок на некој како тоа доаѓа во комплет со едноставна логото подарок кутија.Во прилог да се користи како медал закачалка или медал се прикаже случај, овој сестран носителот може да се користи на различни начини : користете го за да се откажам копче синџири, пет leashes, капи, накит или очила за сонце само за да именува неколку користи на овој повеќенаменски екранот решетката.

Основните својства

Додатоци на производот