.

.

256GB 4x64GB DDR4-2666 LRDIMM 4Rx4 Меморија за KNPA-U16 EPYC 7000 Серија од Nemix Ram меморија

256GB 4x64GB DDR4-2666 LRDIMM 4Rx4 Меморија за KNPA-U16 EPYC 7000 Серија од Nemix Ram меморија

DEN 2639.76

Количина на стоки
Това е достапна

AMD EPYC 7000 Серија.KNPA-U16. Куд Латентност : 19. 256 GB (4x64 GB) DDR4 2666 (PC4 21300). 288-Pin DDR4 SDRAM.Капацитет : 256 GB (4 x 64 GB)Тип : 288-Pin DDR4 SDRAMSpeed : DDR4 2666 (PC4 21300)Напон : 1.2 VDimm Тип : LRDIMMRank : 4 Rx4 Compatible со : ASUS KNPA-U16 AMD EPYC 7000 Series NEMIX RAM меморија е произведен користејќи врвот бренд чипови како што Micron, Samsung, Hynix или Elpida и ги исполнува или го надминува производителот спецификација заедно со JEDEC стандарди.Слика може да не е точно натпревар производ.Оваа меморија е во нашите САД акции и бродови истиот работен ден пред 3 PM EST.Сите NEMIX RAM меморија е поддржан од страна на Живот Замена Гаранција и бесплатна техничка поддршка.

Основните својства

Додатоци на производот