.

.

Risch Двојно Stitched Кафе Стил Делукс Пораби Мени ги Опфаќа, Направени Со Црна Leatherette, 10 Мерач Јасно Винил И Злато Декоративни Агли, 8.5 x 14, 2 Прикажување Џеб (Пакување од 24) ??

Risch Двојно Stitched Кафе Стил Делукс Пораби Мени ги Опфаќа, Направени Со Црна Leatherette, 10 Мерач Јасно Винил И Злато Декоративни

DEN 2103.36

Количина на стоки
Това е достапна

Нашата единствена џеб menu (мени) носителот може да куќа до два пред да се врати еден menu (мени) внесува или еден двострано парче хартија; Top-вчитување функција ви овозможува да го смените вашата менија честопати и со леснотија.Направени со кристално јасна 10-мерач индустриски винил дека ќе го заштити вашето мени од spills, мензи и набори; Сјајни панели се лесно да ги надолу и да дезинфенкцирам во меѓу клиентите.Солиден меч stitched изградба додава на издржливост додека подмачкано тема намалува протриване и додава заштита од носи и солзи.Нежен златен аглите додадете декоративни и полиран на допир кој ќе комплимент било tabletop поставување и ресторан décor.Идеална за ресторани, барови, кафулиња, bistros, винарски визби, пабови, diners, виш живеење центри, отворено јадење, итн.; Handstitched во САД.Нашата единствена-panel две-view menu (мени) е класичен и долготрајни презентација книшка!Рачно направени во САД, оваа маска е чекор од основните, пластични заштитник.Црна leatherette скриј го опкружува надворешните рабови и создава елегантен изглед за вашиот разни менито промоции.Нашите високо-квалитетни јасно винил обезбедува одлични мени видливост и е лесно да се исчисти, особено за време на вашиот појадок, ручек или вечера брзање.Нашите менија се лесни за чување и се дизајнирани да се одржи 8.5" x 14" хартија.Оваа маска е добра за кафулиња, барови, во куќата за јадење објекти, diners, и delis.

Основните својства

Додатоци на производот