.

.

(Пакет 10) Еден Мени ги Опфаќа Ламинатни Пластични Една Страница Ресторан Мени ги Опфаќа Maroon Двојно Stitched со Злато Декоративни Делови Комерцијален Квалитет Големина

(Пакет 10) Еден Мени ги Опфаќа Ламинатни Пластични Една Страница Ресторан Мени ги Опфаќа Maroon Двојно Stitched со Злато Декоративни

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ламинат површината штити мени од набори и unseemliness.Златни метални делови за да се заштитат од оштетувања.Јасно се види преку маска.Идеален за комерцијална употреба : ресторани, барови, вечери и слично. 1 страница со 2 пати 8 1/2" X 11" писмо големина.Лесно да се исчисти.Вклучува 10 папки.Вашиот супериорен menu копче е сигурен да ги импресионира вашите гости кога ќе се прикаже со овој еден џеб мени капак.Ова мени нуди две јасни гледање површини за подобра прегледност и карактеристики црн тапацир за дополнителна заштита против носи и солзи.Покровители ќе се чувствуваат сигурни во изборот на вашиот ресторан, кога ќе ја прочитаат вашата мени од оваа мени ги покрие.

Основните својства

Додатоци на производот