.

.

Youran Моден Дизајн Имитација Лен Placemats Светлина Кафе Флорални Дезени-01 Placemat 12 x 18 Tablemat за Вечера

Youran Моден Дизајн Имитација Лен Placemats Светлина Кафе Флорални Дезени-01 Placemat 12 x 18 Tablemat за Вечера

DEN 1284.00

Количина на стоки
Това е достапна

МАТЕРИЈАЛ - Високо квалитетни трајни Полиестер влакна.ГОЛЕМИНА - 18" x 12" (45.5 cm x 30.5 cm).МОДЕН ДИЗАЈН - На roving е имитација на коноп ефект, враќањето на оригиналниот.На placemat се печатени на двете страни и може да се користи на двете страни.ЛЕСНО е ГРИЖА - Ладна вода перат.Идеален за секојдневна употреба, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста и Божиќна вечера, партија и кујна украси.УСЛУГА - Ние обезбедуваме 1 Месец се врати и услуга за замена & животот-за време на бесплатна услуга за клиентите.Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% среќни и задоволни.Белешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

Основните својства

Додатоци на производот