.

.

Boho Табела Тркач Памучни Ткаени со Tassels, рачно изработени Farmhouse Природни Селски Табела Тркач за Јадење Свадба Партија Décor, 12x87 (Yellowy Крем)

Boho Табела Тркач Памучни Ткаени со Tassels, рачно изработени Farmhouse Природни Селски Табела Тркач за Јадење Свадба Партија Décor,

DEN 503.76

Количина на стоки
Това е достапна

ТКАЕНИ ПАМУК, МАСА ТРКАЧ, едноставно, суптилна и природен, овој прекрасен ткаени табела тркач ќе станат елегантен табела централен во секојдневниот па дури и за специјални прилики.Роденден, Свадба, Бебе туш, Божиќ и други.BOHO TASSELS ИСКЛУЧУВАЊЕ на БЕЛАТА МАСА ТРКАЧ СО FRINGE, украсни парчиња како нашите табела тркач може да spruce до јадење, foyer, конзола, или кафе маси додека се уште се покажувате на површината на мебел.Поставете растенија или други centerpieces на врвот нашите издржливи и долготрајни табела тркач да се ажурираат секој простор.СЕЛСКИ FARMHOUSE ДОПОЛНИТЕЛНИТЕ ТАБЕЛА ТРКАЧ, направени од 45% памук + 45% полиестер + 10% viscose.Со екстра долг рачно изработени ткаени snazzy tassels на секоја страна, дава шик чувство и создава опуштена расположение во вашата кујна јадење.МАРОКО ГЕОМЕТРИСКИ ДИЈАМАНТ ТАБЕЛА ТРКАЧ, оваа табела тркач може да spruce до јадење, foyer, конзола или кафе маси додека се уште се покажувате на површината на мебел, Користете за спалната соба, како кревет тркач,нека се чувствувате high-end и топло, прави внимателен и функционална подарок.ПЕРАТ ТАБЕЛА ТРКАЧ, машина перат во торба за перење, рака мие или сува чиста препорачува, да се минимизира намалување, собори сува крај, отстранете само, пред да биде целосно сув, не кајгана.

Основните својства

Додатоци на производот