.

.

Флеш се Намали Меур Пошта, 30 x 30, Јасно, 50/Случај

Флеш се Намали Меур Пошта, 30 x 30, Јасно, 50/Случај

DEN 3195.12

Количина на стоки
Това е достапна

Отворен Крај Исплакнете ги Намали Меур Пошта направи пакување лесно.Обновливи 3/16" меур кеси со рамна намали отворен крај.Одлична заштита за чудни облик на предмети.Меур од надвор, мазна на внатрешноста. 30 x 30" Рамна Намали Меур Пошта.Отворен Крај Исплакнете ги Намали Меур Пошта направи пакување лесно.Обновливи 3/16" меур кеси со рамна намали отворен крај.Одлична заштита за чудни облик на предмети.Меур од надвор, мазна на внатрешноста.

Основните својства

Додатоци на производот