.

.

Планината Паѓа Благотворно и Смирувачки Терапија Впие Epsom Сол за болки во Мускулите & Замор Впива Решение, 3 Фунти

Планината Паѓа Благотворно и Смирувачки Терапија Впие Epsom Сол за болки во Мускулите & Замор Впива Решение, 3 Фунти

DEN 355.92

Количина на стоки
Това е достапна

Смирува болки и sprains.Смирувачки и релаксирачки впива помош.За мускулите, болка и замор.Благотворно ослободување од overexertion и вкочанетост.Со додадени мирис.Ако ви се допаѓа д-Р Теал е Wellness Терапија со Рузмарин & Нане, ние ве покануваме да се обиде Планина Паѓа Благотворно и Смирувачки Терапија Впие Epsom Сол.Откријте одмор и спа-како квалитети на Планината Паѓа Терапија се Впие во вашата бања.Нека ова природно-изведен Epsom Сол подобрување на вашиот внесен искуство додека да се опуштите.Само распуштање Epsom Сол во топла бања вода, се населат во, и искуство олеснување и опуштање.

Основните својства

Додатоци на производот