.

.

3.7 ft Надворешни HSSDC да HSSDC Кабел, 110cm, Црна

3.7 ft Надворешни HSSDC да HSSDC Кабел, 110cm, Црна

DEN 1198.32

Количина на стоки
Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Дел Број : 0 YJ080. Конектор Страна НА : HSSDC.Конектор Страна Б : HSSDC.Боја : Црна.Спецификации : HSSDC да HSSDC Кабел.Должина : 3.7 FT /110 CM.

Основните својства

Додатоци на производот