.

.

RESTMO Висок Притисок во Цревото Млазницата, Тешки Метали Црево Млазницата Sprayer, ЏЕТ | Слаб | Конус | Целост, Прилагодливи Вода Спреј и Протокот на Контрола, Идеален за П?

RESTMO Висок Притисок во Цревото Млазницата, Тешки Метали Црево Млазницата Sprayer, ЏЕТ | Слаб | Конус | Целост, Прилагодливи Вода

DEN 2344.80

Количина на стоки
Това е достапна

Спреј глава е направен од цврст месинг.Тоа е, исто така, флексибилни кога ќе се чисти на патио, миење на возилото, удар риба скали.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ГРАДИНА ЦРЕВО МЛАЗНИЦАТА : Тело и активирањето се изградени со 100% прав-обложени метал материјал, кој е стабилна за да се спротивстави на ' рѓа, корозија и носат.Без проблеми да се чисти вашиот патио, подот, автомобил, или риба скали.Изберете од 4 различни спреј модели за да се справи со широк спектар на наводнување потреби.Обезбедување на идеална комбинација на удобност и трајност, на spry глава е направен од чисто месинг и телото изграден со премиум цинк-легури на метал материјал.Тоа е многу посилен, повеќе издржливи и долготрајни од пластични вода млазници.

Основните својства

Додатоци на производот