.

.

Градина Црево Млазницата / Страна Sprayer - Тешки 10 Шема Метал Наводнување Млазницата - Висок Притисок - Пиштол Зафат Пред Активирањето - Проток Контрола на Поставување

Градина Црево Млазницата / Страна Sprayer - Тешки 10 Шема Метал Наводнување Млазницата - Висок Притисок - Пиштол Зафат Пред Активирањето

DEN 598.80

Количина на стоки
Това е достапна

Имајќи контрола на притисокот на водата значи дека може да се прилагоди притисокот за секој од 10 спреј модели. • Притисне Пред се Повлече Чкрапалото - Со Клип поголемиот дел од цревото млазници имаат задните им помогнам на рачката.Пред се повлече чкрапалото модел се чувствува многу повеќе природни во рака и е полесно да се користи. ★★★★★ 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА - Цел со доверба!Поддржани од Страна на Доверливи Gardenite® 100% Задоволството на Клиентите Гаранција!Нашата служба за корисници рекорд е неверојатен!.Проток контрола ќе ти се прилагоди притисокот за секој од 10 спреј модели.Вашата Страна Нема да Гуми.Можете да ја водата целиот ден, и вашата страна нема да гуми.Оваа млазницата не само што изгледа полиран но е стабилна и многу потрајни од пластични млазници. • Ергономски Мека Гума Удобност Зафат - Вашата Рака не Гума На мека гумена облога ја прави оваа sprayer многу удобно во вашата рака.ТЕШКИ 10 ШЕМА МЕТАЛ ЦРЕВО МЛАЗНИЦАТА Далеку Подобри Евтини Пластични Црева Млазници!Дизајниран да Трае! • Цврста Метална Конструкција Со Печени Емајл Заврши - Проблеми со Слободен Наводнување Стабилна челична конструкција со печени емајл.ПРОТОК КОНТРОЛА KNOB - Проток контрола е отсутен на инфериорни црево млазници.Изберете од висок притисок џет да се мека нежна туш.Тоа може да се исечени за да остане трајно на on.На мека гумена облога ја прави оваа млазницата многу удобно во вашата рака за да можете да вода за долги периоди на време.

Основните својства

Додатоци на производот