.

.

uxcell 2 парчиња РК Моторни Полначот 20 AWG Два Жица Води Машки Адаптер JST

uxcell 2 парчиња РК Моторни Полначот 20 AWG Два Жица Води Машки Адаптер JST

DEN 270.24

Количина на стоки
Това е достапна

Име на производ : JST Машки Конектор;Жица Тип : 20 AWG.Материјал : Метал, Пластика;Connector Size : 13 x 5mm/0.51" x 0.20"(L*W).Жица Должина : 10см/3.9";Боја : Црвена, Црна.Тежина : 4g.Пакет Содржина : - 2 x JST Машки Конектори.Идеален резервни делови за РК фиксно крило на авион.Ова не е-ОЕМ.

Основните својства

Додатоци на производот