.

.

VEELECP Хидраулични Liftgate Пумпа Мотор & Заградата Замена за Кадилак SRX CTS Вагон Конвертибилна Врвот Покривот Моторни 25965861

VEELECP Хидраулични Liftgate Пумпа Мотор & Заградата Замена за Кадилак SRX CTS Вагон Конвертибилна Врвот Покривот Моторни 25965861

DEN 2398.80

Количина на стоки
Това е достапна

【ПРЕЦИЗНИ ПОЈАВУВАЊЕ】Компатибилен со 2010-2015 Кадилак SRX,2010-2014 Кадилак CTS Вагон. 【ЗА ПРОИЗВОДОТ】Бренд за Производство,Тестирани пред превозот за да се обезбеди безбедност на производите, стабилност и издржливост. 【РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ】25965861, 20853013, 25835476, 13502688,ве молиме проверете го тоа внимателно. 【ИНСТАЛИРАТЕ】Директно замени и лесно да се инсталира.Професионалната инсталација е препорачливо. 【ВЕТУВАЊЕ】12 Месеци Гаранција,задоволување на шопинг искуство.Како употребата на време се зголемува, а вратата обично има проблем на сиромашните вратата вшмукување.Ако вратата апсорбирање на моторот е оштетен, на моторни работат на струјата се зголемува и моторни overheats.Компјутерот ќе успее да ја заштити вратата стоп.Причината на овој проблем. (1)Вратата протекување. (2)вратата тоне. (3)на стареење на вратата вшмукување мотор е оштетена.Под нормални околности, вратата вшмукување моторот може да се замени без протекување и вратата тоне за поправка на грешка.

Основните својства

Додатоци на производот