.

.

Мека Кашмир се Чувствуваат Шамија За Жените Домот Голема Зима и Топло, Марами Shawl Заврши Подароци Моне Klimt Van Gogh е Уметност Печатени

Мека Кашмир се Чувствуваат Шамија За Жените Домот Голема Зима и Топло, Марами Shawl Заврши Подароци Моне Klimt Van Gogh е Уметност

DEN 551.76

Количина на стоки
Това е достапна

Моне "за Вода Lilies These Светски Познатиот Масла печати моделот на супер меки кашмир мешавина материјал совршен за секоја прилика!.Убаво печатени и ефект на боја е одличен.тоа може да биде топло, меко, удобно, совршен допир.Сите ќе го сакаат тоа.Што ги прави разноврсна за повеќе временски услови.Уметноста Печатени : Нашиот модел е уникатен дизајн,и висока температура печатење со висок квалитет на еколошки бои, што го прави моделот повеќе јасни и не бледнее,долго-траен & заситени бои сликовито се прикаже на оригинални уметнички дела.Пријатна и совршен за да се носат за да се гробови, емисии или фестивали.

Основните својства

Додатоци на производот