.

.

Мека Кашмир се Чувствуваат Шамија За Жените Домот Голема Зима и Топло, Марами Shawl Заврши Подароци Моне Klimt Van Gogh е Уметност Печатени

Мека Кашмир се Чувствуваат Шамија За Жените Домот Голема Зима и Топло, Марами Shawl Заврши Подароци Моне Klimt Van Gogh е Уметност

DEN 551.76

Количина на стоки
Това е достапна

Големина : Нашата шамија measures78x27 инчен /200x70cm со tassels.Што ги прави разноврсна за повеќе временски услови.Пријатна и совршен за да се носат за да се гробови, емисии или фестивали.Одлично за кул вечери, лути наутро и воздух-условени места.Материјал : Високо квалитетен материјал кашмир-како voscose.Ние може да го користат не само како традиционална шамија,а poncho или shawl,но исто така и како пријатна ќебе шамија,ќебе фрли на круг.Печатени со класични слики од страна на светски познати уметници како Vincent Van Gogh, Моне и Klimt.Ние може да го користат како украл да се задржи рамената топло,со глава заврши за да го блокираат светлината и да изгледа стилски во исто време.Убаво печатени и ефект на боја е одличен.Овие марами се рекреираат на многу познати масла како што Van Gogh е "Кафе Тераса во текот на Ноќта" и "Ѕвездена Ноќ".тоа може да биде топло, меко, удобно, совршен допир.Моне "за Вода Lilies These Светски Познатиот Масла печати моделот на супер меки кашмир мешавина материјал совршен за секоја прилика!.Сите ќе го сакаат тоа.

Основните својства

Додатоци на производот