.

.

Мека Кашмир се Чувствуваат Шамија За Жените Домот Голема Зима и Топло, Марами Shawl Заврши Подароци Моне Klimt Van Gogh е Уметност Печатени

Мека Кашмир се Чувствуваат Шамија За Жените Домот Голема Зима и Топло, Марами Shawl Заврши Подароци Моне Klimt Van Gogh е Уметност

DEN 551.76

Количина на стоки
Това е достапна

Уметноста Печатени : Нашиот модел е уникатен дизајн,и висока температура печатење со висок квалитет на еколошки бои, што го прави моделот повеќе јасни и не бледнее,долго-траен & заситени бои сликовито се прикаже на оригинални уметнички дела.Убаво печатени и ефект на боја е одличен.Одлично за кул вечери, лути наутро и воздух-условени места.тоа може да биде топло, меко, удобно, совршен допир.Пријатна и совршен за да се носат за да се гробови, емисии или фестивали.Печатени со класични слики од страна на светски познати уметници како Vincent Van Gogh, Моне и Klimt.Овие марами се рекреираат на многу познати масла како што Van Gogh е "Кафе Тераса во текот на Ноќта" и "Ѕвездена Ноќ".Материјал : Високо квалитетен материјал кашмир-како voscose.Што ги прави разноврсна за повеќе временски услови.Сите ќе го сакаат тоа.Големина : Нашата шамија measures78x27 инчен /200x70cm со tassels.Купи Sijin кога означено како да се биде испорачуван со РИЗИК, Шопинг, обезбедување на квалитет во прилог на не-прашање-праша политика на враќање.Ние може да го користат не само како традиционална шамија,а poncho или shawl,но исто така и како пријатна ќебе шамија,ќебе фрли на круг.Моне "за Вода Lilies These Светски Познатиот Масла печати моделот на супер меки кашмир мешавина материјал совршен за секоја прилика!.Ние може да го користат како украл да се задржи рамената топло,со глава заврши за да го блокираат светлината и да изгледа стилски во исто време.

Основните својства

Додатоци на производот