.

.

Томи Hilfiger Мажите Ramus Патики

Томи Hilfiger Мажите Ramus Патики

DEN 767.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Круг-пети чипка-up ниско-топ патики.Faux-кожени горни со традиционалната чипка-до затворање.Поместена footbed.Флексибилни и издржливи гумен ѓон.Земјата себе си во икона на стилот и моден дизајнер со носталгични тенис-линии и чисти брендирање на Томи Hilfiger е мазна кожа Ramus Ниско-Топ Патики.

Основните својства

Додатоци на производот